במה אנחנו שונים מיועצים עסקיים אחרים?

היי, זה עומרי.

יש הרבה יועצים עסקיים

אז למה לבחור דווקא בנו?

זו שאלה מעולה

וזה מה שיש לי להגיד על זה:

————————————————————

טוני רובינס, מי שנחשב למאמן מספר 1 בעולם, מאמין בלמידה מאנשים מצליחים. הוא אמר ש"אם אתם רוצים להצליח, אתם צריכים למצוא מישהו שהשיג את התוצאות שאתם רוצים ולהעתיק את מה שהוא עשה".

אז אם זה נשמע לכם הגיוני לקבל ייעוץ עסקי ממישהו שאף פעם לא היה בעל עסק (יש מלא יועצים עסקיים כאלה) – אנחנו לא בשבילכם. ואם זה נשמע לכם הגיוני לקבל ייעוץ עסקי ממישהו שלא הצליח מאוד בעסקים – אנחנו גם לא בשבילכם. אבל אם זה נשמע לכם חכם מאוד לקבל ייעוץ עסקי ממישהו שהצליח מאוד בעסקים, עד כדי כך הצליח שהוא השיג חופש כלכלי ונעשה מיליונר לפני גיל 30 – אנחנו כן בשבילכם 😊

————————————————————

פיטר דרוקר, מי שנחשב לגורו הניהול והשיווק מספר 1 בעולם, הצליח לשנות את הגישה שלי במשפט אחד. הוא אמר ש"מטרת השיווק היא להפוך את המכירה למיותרת". לקח לי זמן להבין מה זה אומר בתכל'ס אבל כשנפל לי האסימון, המשפט הזה הפך לאחד העקרונות המשמעותיים בפילוסופיה העסקית שלי.

תכל'ס? יש יועצים עסקיים שיעזרו לכם להשיג יותר לקוחות אבל רק אנחנו נעזור לכם להשיג יותר לקוחות מהסוג שאתם אוהבים בלי שתצטרכו להתאמץ כדי למכור להם במחירים שאתם רוצים.

————————————————————

בעשור האחרון, עזרנו ליותר מ-1,000 בעלי עסקים בארץ ובעולם להרוויח יותר ולגדול נכון. עשינו את זה בלי להוציא שקל על שיווק (משהו שרואה החשבון שלי גאה לספר לכל הלקוחות שלו).

ולמה אני מספר לכם את זה? כי המומחיות שלנו היא לא רק לעזור לכם להשיג יותר לקוחות אלא גם לעשות את זה בשיווק שלא עולה לכם שקל (או בעלויות השיווק הנמוכות ביותר אם קהל היעד שלכם נמצא בערוצי שיווק שמחייבים פרסום בתשלום).

————————————————————

אנחנו יכולים לעזור לכל עסק להרוויח יותר ולגדול נכון כי כל עסק, ולא משנה עד כמה הוא ייחודי, פועל על פי אותם העקרונות העסקיים. אבל ככל שצברנו ניסיון, שמנו לב שבעלי עסקים מסוימים משיגים את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, במאמץ הקטן ביותר ובעלויות השיווק הנמוכות ביותר (ובהרבה מקרים ללא עלויות שיווק בכלל).

כשניסינו להבין מה המכנה המשותף ביניהם, גילינו שכולם בעלי עסקי ידע (ייעוץ, אימון, טיפול ודומיהם) שלא מוכרים לארגונים גדולים (ככל שהארגון גדול יותר, הדברים זזים לאט יותר – אין לנו סבלנות לזה). אז אם אתם עונים להגדרה הזו – יועצים, מאמנים, מטפלים ומומחים אחרים שמוכרים ידע אבל לא לארגונים גדולים – אנחנו נשמח לבדוק אם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם. אם אתם לא כאלה, אנחנו לא בשבילכם.

————————————————————

כשהתחלתי את דרכי בעסקים, אי-שם בגיל 16, היה לי חלום עם דדליין: "להיות מיליונר לפני גיל 30". בדרך, הקמתי כמה עסקים שהצליחו מאוד, עד כדי כך הצליחו שהגשמתי את החלום לפני הדדליין. אבל למרות ההצלחה הכלכלית, הרגשתי שמשהו חסר. מהר מאוד הבנתי שכסף חשוב אבל הוא לא הכול.

בעצתם של המנטורים הטובים ביותר בעולם שאני לומד מהם, השקעתי הרבה זמן ומחשבה בכתיבה של חזון עסקי עשיר יותר (ולא רק בכסף) וככל שאני צמחתי כאדם וכאיש עסקים, החזון שלי צמח ונעשה מדויק יותר. כשזה קרה, התחלתי לשמוע חלקים מהחזון שלי יוצאים מהפה של בעלי העסקים שמגיעים אלינו. זיהיתי את החלומות שלהם בחזון שלי ואז נפל לי עוד אסימון. הבנתי שהחזון שלי אולי נכתב על ידי אבל בתכל'ס, הוא יכול להיות החזון של הרבה מאוד בעלי עסקים קטנים עם שאיפות גדולות.

זה היה השלב שבו גיליתי את הייעוד שלי – ליצור נוסחה להצלחה בעסקים, כזו שעוזרת לבעלי עסקים להרוויח יותר ולגדול נכון, בזמן הקצר ביותר, במאמץ הקטן ביותר ובעלויות השיווק הנמוכות ביותר, כדי שגם הם יוכלו להשיג חופש כלכלי ומימוש עצמי. ככל שהעסק שלי גדל, זו הפכה להיות המשימה של כל היועצים הזכיינים בחברה שלי – תכל'ס ליווי עסקי בע"מ. אז הנה החזון שלי. אני מקווה שהוא יעורר בכם השראה 😊

————————————————————

"אני אוהב את מה שאני עושה ואני טוב בזה. אני מרגיש סיפוק בעבודה שלי. יש לי עסק גדול שנחשב למספר 1 בתחומו. אנשים יודעים מי אני והם מעריצים אותי. הלקוחות אומרים שהמוצרים שלנו מצוינים. הם נאמנים, ממליצים וחוזרים. השיווק שלנו יעיל. הוא מושך אלינו לקוחות מהסוג שאנחנו אוהבים בלי שצריך להתאמץ כדי למכור להם במחירים שאנחנו רוצים. הביקוש למוצרים שלנו תמיד גדול יותר ממה שאנחנו יכולים לספק. אנחנו בוחרים עם מי לעבוד. כל אחד מהעובדים שלי הוא מצוין ויחד אנחנו משיגים יעדים, שוברים שיאים וצומחים באופן אישי. כשאנשים שואלים במה אנחנו עוסקים, אנחנו גאים לספר להם. העסק שלי לא תלוי בי. הוא עובד מצוין ומכניס כסף גם כשאני בחופשה. אני חופשי. יש לי זמן פנוי ככל שאני רוצה. אני מרוויח הרבה מאוד כסף מדי חודש וחי בשפע כלכלי. אני עובד כי אני רוצה ולא כי אני חייב. אני עסוק בלהגשים כל חלום שיש לי. אני מאושר."

————————————————————

אם אתם אומרים לעצמכם עכשיו שזה בדיוק מה שאתם רוצים, אני שמח לשמוע! הרבה בעלי עסקים שקוראים אותו אומרים לי שזה מרגיש להם כאילו נכנסתי להם לראש, אספתי את המחשבות שלהם וסידרתי אותן באופן מושלם בחזון הזה. עכשיו נשאר רק להגשים אותו 😊

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. זה לא קל, זה לא קורה בן-לילה ורוב האנשים לא מוכנים לשלם את המחיר בזמן, במאמץ ובכסף (זו הסיבה שבגללה רק 1% מבעלי העסקים בעולם מצליחים להגשים את החזון הזה). אבל מצד שני, זה מסע שלא רק יהפוך אתכם למצליחים ועשירים יותר אלא גם – וחשוב יותר – למאושרים יותר.

עכשיו אני אשאל אתכם את השאלה החשובה ביותר: אני יודע שאתם רוצים להגשים את החזון הזה אבל האם אתם גם מסוג האנשים שמוכנים לשלם את מחיר ההצלחה, העושר והאושר?

רק אם "ברור שכן", נשמח לספר לכם על מועדון היזמים שלנו.

תמלאו את הטופס עכשיו

ונחזור אליכם עם כל הפרטים.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close